Bu Apple Pencil çok hoşunuza gidecek!

Colorware, yıllara dayanan deneyimiyle iPhone 3G’den başlayarak birçok ürüne renk katmıştı ve şimdi de son ürünüyle oldukça zekice bir iş çıkardı. Sınırlı sayıda üretilen Apple Numara 2 Kalemi, Apple’ın 2. nesil stilüsünü standart bir HB #2 kurşun kaleme benzeyen bir ürüne dönüştürüyor, tek eksik olan şey ise silginin üzerindeki ısırık izleri.

Şirket, ürün sayfasında, “Onu farklı kılan nedir? iPad’inizle anında bağlantı kurar, sorunsuzca şarj olur ve doğru hissettiren hassasiyet sunar,” diyor. “Ve bugünün teknolojisi için güncellenmiş tanıdık bir kaleme benzemektedir. Bu sadece akıllı değil, aynı zamanda akıllıca görünüyor.” (Hatırlatmak gerekirse, Apple’ın 2. nesil Apple Kalemi, Apple’a göre “piksel mükemmel hassasiyet, eğim ve basınç hassasiyeti ve algılanamayan gecikme” gibi özellikler sunmaktadır.)

Bu Apple Pencil çok hoşunuza gidecek!

Colorware, ürünün yaşamınızı nasıl değiştireceğini başka yollarla da açıklıyor. “Bu, odada gönderdiği sessiz merak dalgası, söylenmeyen etki. Bu sadece bir teknoloji parçası olmakla ilgili değil; bu, sizden önce konuşan bir eşsizlik sembolünü taşımakla ilgilidir.”

Bu boya gerçekten çok iş yapıyor! Ancak ucuz değil – Apple Numara 2 Kalemi 215 dolar, bu da şu anda 79 dolar olan 2. nesil Apple Kalemi için 136 dolarlık bir prim anlamına geliyor. Yine de, tartışmasız sevimli ve bir iPad sanatçısı için harika bir hediye olabilir. Sadece onu kalemtıraşlamaya (veya ısırılmaya) çalışmayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir