Galaxy Z Flip 5 konsept videosu ortaya çıktı! İşte detaylar

Galaxy Z Flip 4 ve Fold 4 modelleriyle ivme yakalayan Samsung, serinin yeni üyeleri için çalışmalarını tamamladı. Özellikleri ve tasarımı ile dikkat çeken Samsung Galaxy Z Flip 5 modelinin konsept videosu ortaya çıktı.

Galaxy Z Flip 5 konsept videosu paylaşıldı

SamMobile tarafından paylaşılan konsept videoda, cihazın dış ekranı dikkat çekiyor. Galaxy Z Flip ailesinin ilk modeli, 1.1 inç dış ekran ile tanıtıldı. Sızdırılan bilgilere göre şirket, yeni modelinde 3.4 inç dış ekran ile karşımıza çıkacak.

Samsung, Galaxy Z Flip 5 modelinde Snapdragon 8 Gen 2 işlemciye yer verecek. Samsung için özel üretilen versiyon ile karşımıza çıkacak işlemcide, 3.36GHz saat hızında çalışan performans çekirdeği kullanılacak. İşlemcinin diğer çekirdekleri ise 2.8GHz ve 2.0GHz frekansında çalışacak.

Cihazın iç ekranının 6.7 inç olacağı sızdırılan bilgiler arasında yer alıyor. Selefinin de aynı iç ekrana sahip olduğunu belirtelim.

Yeni modelde 8 GB RAM ve 256 GB/ 512 GB depolama seçenekleri yer alacak. Bununla birlikte cihazın, IP68 suya ve toza dayanıklılık sertifikasına da sahip olacağı belirtiliyor.

İkili kamera dizilimine sahip olacağı sızdırılan Galaxy Z Flip 5’te 12 Megapiksel ana kamera ve 12 Megapiksel ultra geniş açılı kameraya yer verilecek. Öz çekim kamerasında ise 10 Megapiksel lens kullanılacak.

Siz yeni modelin konsept videosu ve özellikleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorumlar kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir