Binance Tarih de Verdi: O Altcoin Listelenecek!

Binance, 32. projesini Binance Launchpad’de tanıttı: Arkham (ARKM). Arkham için merakla beklenen token satışı, Launchpad abonelik formatını takip ederek kullanıcılara bu yenilikçi projeye katılma şansı sunacak. İşte detaylar…

Binance, ARKM’ı listeliyor

Arkham Token Satışı, adil ve şeffaf bir süreç sağlamak için belirli özelliklerle işleyecek. Binance, 11 Temmuz 2023’dan başlayarak 17 Temmuz 2023 saat 03:00’a kadar altı günlük bir süre boyunca kullanıcı Binance Coin (BNB) bakiyelerini kaydedecektir. Her bir kullanıcı için nihai BNB tutma miktarı, daha önce duyurulan Günlük Ortalama BNB Bakiyesi hesaplama yöntemi kullanılarak altı günlük sürenin ortalaması olarak belirlenecektir. Şimdi Arkham Token satışının ayrıntılarını inceleyelim:

  • Token adı: Arkham (ARKM)
  • Launchpad’deki sabit piyasa değeri: 2.500.000 ABD Doları
  • Kullanıcıların alabileceği maksimum değer: 15.000 USD (300.000 ARKM’ye eşdeğer)
  • Toplam token arzı: 1.000.000.000 ARKM
  • Binance Launchpad’e tahsis edilen toplam token: 50.000.000 ARKM (Toplam Token Arzının %5’i)
  • Halka açık satışta token fiyatı: 1 ARKM = 0,05 USD

Launchpad’e yönelik hazırlık süreci ise şu şekilde:

  • Hazırlık Dönemi (11 Temmuz 2023-17 Temmuz 2023): Bu dönemde Binance, altı günlük süre boyunca saatlik anlık görüntülerle kullanıcı BNB bakiyelerini hesaplayacaktır. Nihai ortalama günlük BNB bakiyesi, kullanıcıların sonraki abonelik döneminde taahhüt edebilecekleri maksimum BNB miktarını belirleyecektir.
  • Abonelik Dönemi (17 Temmuz 2023-18 Temmuz 2023): Abonelik bu tarihte tüm uygun kullanıcılar için açılacak ve yirmi dört saatlik bir süre boyunca devam edecektir. Kullanıcılar, BNB’lerini taahhüt etmeden önce Token Satın Alma Sözleşmesini aynı anda imzalamalıdır. Kullanıcılar BNB’lerini taahhüt ettiklerinde, fonlar kilitlenecek ve son token dağıtımına kadar transfer, para çekme veya ticaret gibi işlevlere erişemeyeceklerdir.
  • Hesaplama Dönemi (18 Temmuz 2023- 18 Temmuz 2023) Abonelik döneminin sonunda Binance, aboneliği kapatacak ve token tahsisatlarının hesaplanmasına başlayacaktır.
  • Nihai Token Dağıtımı (18 Temmuz 2023): Her katılımcı için nihai token tahsisi hesaplanacak ve ilgili BNB miktarı kilitli BNB bakiyesinden düşülecektir. Düşüldükten sonra, hem ARKM tokenleri hem de kalan BNB katılımcıların spot cüzdanlarına aktarılacaktır.

Arkham nedir?

Şimdi, Arkham’ın neyi başarmayı hedeflediğine daha yakından bakalım. Kripto ve içindeki zekanın rolü hakkında yedi tez üzerine kurulan Arkham, Facebook gibi platformlarda takma addan gerçek kimliğe geçişe benzer şekilde, Blockchain kimliklerinin gerçek dünya kimlikleriyle bağlantılı olduğu bir gelecek öngörüyor. Arkham, kripto verilerine erişimin merkezi olmaması gerektiğine ve böylece işlem verilerinin analizine ve işlenmesine daha geniş katılım sağlanması gerektiğine inanıyor. Proje ayrıca kriptonun küresel finans sisteminin ayrılmaz bir parçası olma yolunda ilerlediğini ve daha verimli ve güvenilir bir alternatif sunduğunu iddia ediyor.

Arkham, kripto istihbarat araçlarının yaygın bir şekilde benimseneceğini ve kripto ekosistemindeki çeşitli katılımcılar ve gözlemciler için bir yardımcı program olarak hizmet edeceğini öngörüyor. Ayrıca, kripto istihbarat ekonomisinin geleneksel finansal veri piyasasını yansıtarak yıllık 30 milyar doları aşacağını öngörüyorlar. Proje, işlemlerin arkasındaki bireyleri veya varlıkları anlamak kripto faaliyetlerini anlamanın anahtarı olduğundan, varlık tabanlı kripto veri analizinin önemini vurguluyor. Son olarak Arkham, kripto istihbaratının endüstri içinde kendi kendini düzenlemede çok önemli bir rol oynayacağına ve dış düzenleme ihtiyacını azaltacağına inanmakta.

Özetle Arkham, kullanıcılara anonimleştirilmiş, varlık tabanlı istihbarat sunan kapsamlı bir kripto istihbarat platformu sağlamayı amaçlamaktadır. Arkham, işlem verilerini toplayarak, bir araya getirerek ve ilişkilendirerek kripto faaliyetlerinin eksiksiz bir resmini oluşturmayı amaçlamaktadır. Proje, uygun fiyatlı olmayı, tüm kullanıcılar için erişilebilirliği sağlamayı ve ticaret, uyumluluk, araştırma ve portföy takibi gibi çeşitli kullanım durumlarını desteklemeyi amaçlamaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx